ميلاد باسعادت مولا امام رضا (ع)

<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

سلام بر مهدي عطر خوش زندگي

سلامخدمت همه دوستان مهدي فاطمه سلام!

به وبلاگ مهدي فاطمه سلام  ! خوش اومديد  

دوست عزيز از اينكه  به ما سر زديد بسيار از شما متشكرم ........خدا شكر..... از اينكه يك بار ديگه سعادت داشتيم تا در خدمت شما دوستان سلاله الزهرا مهدي فاطمه (عج) در شب ميلاد آقا علي بن الموسي الرضا (ع) باشيم ......بنده  به خاطر  شروع شدن امتحانات  ترم  نمي توانم جواب محبت هاي شما دوستان عزيز را بدهم  انشالله اگر بعد امتحانات  اين سعادت  نصيب ما شد كه دوباره بتونيم در خدمت شما دوستان  خوب ومنتظر مهدي فاطمه (عج) باشيم .....بتونم جوابگوي محبت هاي شما باشم.........راستي دوستان ....دعا كنيد كه ما هم بتونيم ازاين امتحان وهم از امتحانات الهي موفق و سر بلند بيرون بيايم.......ملتمس دعاي خير تون هستم ...در پناه قرآن موفق وموئيد باشيد... هميشه مهدوي باشيد ومنتظر

 

                                                      

 بار ديگر هفت  شهر آسمان در شوق و سرور شد ابر از شوق باريد و خورشيد در بارقه نگاه مهربانش ذوب شد ماه از زيبايي مولود ، چهره پنهان نمود واختران نيز با آمدن ستاره علوي بي سو شدند.

كبوتران بال در بال تا اوج آسمان  به پرواز در آمدند و خرسند و شادمان بودند كه خوشه چين در ياي كرم حريم او مي شوند دارالاماره توس بر خود لرزيد و سر به سجده گذاشت .

تاكستان  هاي مرو و توس سر به كرنش گذاشتند وتعظيم نمودند.

با آمدنش هستي قيام نمود

درختان به او اقتدار نمودند وكائنات اقامه به نماز او كردند.

آهوان رقصان شدند كه ضامن جانشان آمد و نقاره ها بود كه به صدا درآمد.

سلطان علي بن الموسي الرضا (ع) به حريم شهر گيتي وارد گرديدند.

اما در مدينه النبي ........

مدينه فيروزه بر خود مي باليد كه خاكش قدمگاه قدوم مبارك اوست

ملائك مقرب  حق و خيل فرشته  ها بال در بال گسترده آسمان را پوشانيدند وبه زمين اجلال نزول نمود ند ودر سپيده  صبحي زيبا ، ناگهان ندا بر آمد :

مفسر ((لا)) آمد

صداي هلهله در كران تا كران جهان هستي طنين افكن شد و گيتي از شوق بر يك مدار نبود.

چتري از بال كبوتران كه از جنس حرير و ديبا بود  بر سر هفت بقعه آسمان افراشته شد تا سايه سار وجود مقدسش گردد ودلم نيز هوايي او شد و زود به سوي پنجره فولاد  او  خود را گره زده واين چنين ملتمسانه  با او سخن گفت :

اي هشتمين عرش خدا ! اي سپيد ه صبح !

اي طليعه هشتم ! تو آمدي تا صحفيه عشق بدون مفسر نماند و تو آمدي وبا خود عشق و صفا و صميميت را به ارمغان آوردي

 ومن آمدم  تا دلم را بر در ضريح تو حلقه زنم و به دور كعبه عشق تو طواف دهم

آمدم تا اشك چشمانم را دخيل سقا خانه ات كنم

آمدم تا ازكبوتران حرمت  گردم تا به هرصبح به دور گنبد طلا ئيت  به پرواز در آيم و ريزه خوار خوان كرمت گردم

مولايم ! اي طبيب درد مندان ! اي سنگ صبور خسته دلان ! اي اميد ناتوانان ! روزگار م بدون تو  و فرزند تو همچون مرگ تدريجي و جانكاه است

اي مولا ! كدام مديري غير از شما را بيابم كه بدون هيچ منشي و هيچ كارمندي وهيچ وقت قبلي ، بتوان همزمان به حضورش رفت و مشكلاتمان را مطرح نمائيم.

كدام طبيبي را غير از شما بيابم كه فوق تخصص در هر نوع بيماري باشد و قادر به درمان هرنوع بيماري ؟.......

052

اي مهدي (عج) رضا (ع) ! نمي دانم آن جمعه اي كه بوي پونه و گل ياس و لاله مي گيرد، كي از راه مي رسد ؟

نمي دانم تا كي بايد  به دلهايمان  وعده ديدار تو را بدهيم ؟

نمي دانم بايد تا كي صبر كنيم تا آن جمعه اي كه  آسمان مي شكافد و زمين بر دف مي زند و دريا براي قدوم نازنينت آب  مي پاشد و آتش ، اسپند دودد مي كند و باران از شوق مي بارد و به استقبالت مي آيد ، از راه برسد ؟

دري كه به روي روز جمعه اي كه تو در آن حضور داري و آن روز نماز جمعه اش به امامت تو اقامه مي شود و همه ملزم به شركت در آن خواهند بود هنوز بسته  است . نمي دانم تو خود كي مي خواهي  اذن باز شدن را به اين در بدهي ؟

نمي دانم تا كي بايد ندبه نبودن تو را بگيريم و از فراقت بناليم تا كه شايد نظري بر اين خسته دلان بگشايي و آنان را با دستان نوازشگر مهربانت بنوازي .

اي يادگار  رضا ! اي چكيده عشق علي (ع) ! اي مهربان سنگ صبور ! در بيابان دهشت  و فساد و فتنه قرار گرفته ايم و هرلحظه بيم آن داريم كه در اين بيابان فنا شويم ، پس مددمان كن .

اي مايه سرور !اي  سر پنهان حق ! تا كي مي خواهي در پرده نهان باشي؟

نمي دانم تا كي بايد براي ديدن  تو جستجو كنيم و از هر جا سراغي از تو بگيريم ؟ در ظهور تو تاخير بسيار  است و اين تاخير ما را در به در هر كوه و برزني كرده است و با ناله هم آغوش نموده است  دگر صبر  بر فراقت نداريم و مشتاق تو  و آن شمشير دودم تو هستيم حتي اگربا آن ما را زتيغ بگذراني ، جاي بسي خوشحاليست كه لايق شمشير تو گشته ايم.

اي نگين انگشتري فاطمه (ع) ! اي يوسف محزون رضا (ع) ! پا در ركاب نما و اين جهان را امن و امان نما .

 

 

مهديا ! موعودا ! ميلاد جد بزرگوارت حضرت سلطان علي بن الموسي الرضا (ع) بر تو و بر همه منتظران  وعاشقانت مبارك باد .

 

                                                                                  

نويسنده : يه منتظرعاشق  

 

/ 14 نظر / 66 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مركز فرهنگي شهيد آويني

ميلاد ثامن الحجج علي ابن موسي الرضا بر شما مبارك باد .... نكنه به ما سر بزني ها ؟؟؟؟....... يا حق التماس دعا

m

سلام .. تبريک ايام .. از عشق تو گفتيم و نمک گير شديم .. تا ساحل چشمان تو تکثير شديم .. گفتند غروب جمعه خواهی آمد .. آنقدر نيامدی که ما پير شديم .. التماس دعا .. ياعلی .

حریم یاس

* سلام .. تبريک ايام .. از عشق تو گفتيم و نمک گير شديم .. تا ساحل چشمان تو تکثير شديم .. گفتند غروب جمعه خواهی آمد .. آنقدر نيامدی که ما پير شديم .. التماس دعا .. ياعلی*

قاتل

فراخوان وبلاگ های اسلامی: من ریچارد را دیدم او میخندید وصلاح الدین را در به صلیب کشیده بودند وما تنها تماشا میکنیم در این چند وقت اخیر وبلاگستان شدیدا تحت اختیار کلیسای مسیحیت قرار گرفته وما مسلمانان تنها دو کار ابلهانه میکنیم یا چشمانمون رو میبندیم ویا سانسور میکنیم اما امروز ما میخواهیم یک حلقه وبلاگی اسلامی تشکیل بدهیم اگر میخواهید با ما باشید یا علی به دوستان خود هم پیشنهاد بدهید شرایط عضویت:با هر قرائت از اسلام باشید اما تنها مسلمان باشید

غلامرضا

سلام چرا به ما سری نمی زنی از ما خطایی سر زده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ به روز شدم!!!!!!!!!!! التماس دعا

مدرسه عشق

سلام دوست عزیز. به اطلاع می رساند آقای دکتر حسن عباسی در تاریخ یک شنبه 4/10/84 در دانشگاه علوم پزشکی یزد و نیز در دانشگاه يزد سخنرانی دارند. انشاءالله بزودی مطالب وبلاگ با گزارشی مبسوط از این سخنرانی ها که با موضوعات "دولت نهم از تئوری تا عمل"، "اصول گرایی و پراگماتیسم"، "مسیحیت صهیونیستی"، "مسیحیت شیعی" و "روزی که مسیح شیعه بدنیا آمد" است آپ تو دیت خواهد شد. ضمناً این سخنرانی ها به دعوت تشکلهای بسیج دانشجویی و کانون فاطمه الزهرا دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد و جامعه اسلامی دانشگاه یزد صورت پذیرفته است. یا زهرا

محب ولايت

سلام عليکم ؛ برايتان آرزوی موفقيت در امور را دارم . يا علی مدد

montazer

در زير سايه عنايات حضرت حجه آرزوی موفقيت دارم

alireza

سلام بر شما انان که در کنار رضا ارميده اند کفران نعمت است بهشت ارزو کنند خدا شما رو جز محبين واقعی اهل بيت قرار دهد

صادق

سلام متن زيبا يی بود. من تازه شروع به نوشتن در باره امام زمان(عج) کردم از همه شما می خوام که به من سر بزنيد و با نظراتتون منو راهنمايی کنيد.