ميلاد امام زمان (عج)

mahdi_008.jpg

 

زمين مي چرخد و بر روي عقربه پانزده ساعت  شعبان مي ايستد حادثه در حال رخ دادن است . حادثه اي اعظيم كه نبض هستي به وجود او مي تپد . او قلب هستي است كه مي تپد و جان هديه مي كند . خاتون سامرا دل نگران است ، اما او  را تسلي مي دهند كه وعده  حق محقق مي گردد وزاده حق  متولد  مي شود و آن لحظه موعود فرا رسيد . ايلياي زمان متولد گرديد.

ابراهيم بت شكن آمد ، ابراهيمي كه بتهاي كعبه دل را در هم مي شكند وفرو مي ريزد .سليماني آمد كه هزاران سليمان با آن جلال و جبروت و ثروتشان در ركابش زانو خواهند زد.

موسايي آمد كه قبيله مهرباني و عدالت را از نيل خطرها  نجات مي دهد و به ساحل آرزوها مي رساند.

عيسايي آمد كه هزاران عيسي به قامت صلوه او تكبير مي گويند و قامت مي بندد.

محمد ي آمد كه دين  محمدي  را احيا كن و بعثتي در دل مردم ايجاد كند .

علي آمد كه با آمدنش تن كفار لرزيد و ضربان قلبشان متوقف گشت و نفس در سينه  هايشان حبس گرديد.

مردي آمد كه با تسبيح هاي مكررش، ابليس  در هم شكست و صداي ناله اش به هفت آسمان رسيد. آري مژده دادند كه آمد آن ناجي بشير ، مرحبا باد بر نرگس آن خاتون بزرگ بر آوردن اين خير بشر . با آمدنش هستي جان دوباره اي گرفت . هابيليان تبسمي بر لبانشان نشت كه آمد  آن منتقم خون پاكان.

آمد آن يگانه ناجي جهان كه وعده آمدنش را محمد امين (ص) داده بود و محقق گشت وعده الهي.

آمد آن اتفاقي  كه در زبور و تورات نويدش را داده بودند عزيزي آمد كه با آمدنش اميد و عدالت متولد گرديدند.

او از چشمه نور آفريده شد ه بود . او شراب طهور خلق ، گشته بود و او خلق شده بود براي ظهور و انقلاب درون. او آخرين ياس باغ فدك است كه در اين اين پگاه زيبا روئيد و همه  را محو  جمال دلرباي خود نمود.او دوازدهمين خم از خم هاي عشق خانه محمد (ص) است كه آمد تا عاشقانش را جامي از مي معرفت عطا كند. او بهشت  مجسمي است كه  آمد تا طراوت و سرزندگي به عاشقانش هديه كند و آن ها را از انجماد  روحشان  نجات بخشيد. امروز روز  باران رحمتي است كه بر زمين  خشكيده از ظلم مي بارد و به آن ها  طراوت و سرسبزي هديه مي كند . امروز زيباترين گل هستي  روئيد ، گلي كه عطر دل انگيزش تمام هستي را مست  خود مي كند . امروز تمام جهان آواز شادي  سر داده اند و همه  جا  را براي ورود او آذين بسته اند . امروز حق با ميلاد  او  زاده مي شود و باطل به دستان مبارك او نابود مي گردد. اما از زمان ميلادش تا كنون هزاره سال مي گذرد و او چشمان ما پنهان گشته است . او دوازدهمين ستاره درخشان كهكشان محمدي است كه عهد بسته تا زماني كه قلب محبانش عاري از سياهي و گناه نشود در پس ابر پنهان بماند.

آري مولايم ! مهدي جان ! هر روز صبح به انتظار نداي دلنشين انا المهدي تو هستيم كه در گوش جهان  نجوا كند و همه را به سوي خويش فرا خواند اما انگار  آن صبح نمي خواهد بدمد .

اي عزيز فاطمه (س) تا به كي بايد در حصار قفس نفس مان  اسير بمانيم تا تو كليد آزادي مان  را بياوري؟

اي بهار آخرين ! دنيا بي  حضور تو چونان  جهنم سوزاني است ، تا به كي بايد  در اين جهنم اسير باشيم  و فرياد رسمان نيايد؟ اي دوازدهمين نشانه عشق ! مي خواهم با تو سخن گويم  واز رازهاي سر به مهر با تو بگويم . اما نمي دانم آيا اذان ورودم به خلوتگاهت مي دهي ؟

اگر اذنم ندهي چه كنم ؟به كدام  بيابان  سر بگذارم  واز همه كس  بگريزم ؟

مي دانم كه سر ا پا  گناهم ، وجودم ، عملم  ، همه پر از گناه  است اما يك چيز هست كه هنوز اميد اصلاح  شدن را در من زنده مي كند  و راه رسيدن  من را به تو مي دهد و نا اميد  نمي كند ، مهر تو است كه در دلم وجود دارد . مهري كه با شير مادر در اندرون من جاي گرفته است و بيرون  نمي رود .

اي كاش مي شد تا وجودم را از گناه پاك كنم !

اي كاش مي شد تا دلم پاك شود و با نواي دلت  همدل شود!

اي كاش مي شد اين انتظار سر ايد و صداي نازنينت را بار ديگر بشنوم !

اي كاش مي شد صورت ماهت را ببينم !

اي كاش مي شد تا ديدارت به   تاخير نيافتد!

اي كاش مي شد هرچه زودتر  جهان به زير سيطره عدالت تو قرار گيرد !

و اي كاش تو هم انتظار ما را قبول داشته باشي و در زمره منتظران واقعي ات باشيم!

اي كاش...!

 

مولاي من ! اي بهار دل انگيز دل من ! دل پر از غصه ام با نداي تو جان تازه اي مي گيرد اما آيا مي رسد آن روز  تا دوباره آن نداي دلنشين  را بشنود و آرام گيرد .

اي آقاي من ! بهار من تو هستي ! اميدم تو هستي فرياد رسم تو هستي ! و طبيب دردهايم تو هستي .

اي مهدي فاطمه ( ص) ! اي يوسف  گم گشته ! شهر به شهر ، كوه به كوه در طلبت شتافتم و خانه به خانه به دنبال تو گشتم و تو را نيافتم . وقتي تو را جستجو مي كردم ديدم  پنجره ها سوي تو مي پرند و نمي رسند ، دريا ها و اقيانوسها به سويت خيز گرفته اند ولي تورا نمي بينند اما خبري از آمدن تو نيست.

 

مولاي من ! ما نيز هر روز از خدا سلامتي و طول عمر و تعجيل در فرج تو را مسئلت مي كنيم . اميد است كه باريتعالي  دعايمان را مستجاب كند و چشمان  حقير مان را به جمال  منور تو روشن گرداندو به دست بوسي تو رسيم.

 

 

نوشته : مريم ايمانيان

 

valiasr.jpg

دوستان عزيز

با امروزوبلاگ مهدي فاطمه سلام  دوسال است كه در خدمت شما عزيزان مي باشد

www.ya-mahdi-aj.persianblog.ir

 

/ 58 نظر / 31 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ايزدپناه

با عرض سلام بزرگترين وب سايت گروهي كشور با موضوع امام زمان عجل الله تعالي فرجه الشريف از شما دوست عزيز جهت عضويت به عنوان همكار دعوت دعوت به عمل مي آورد.جهت ثبت نام به آدرس اينترنتي www.taregh.coo.ir مراجعه فرماييد

سيد

سلام من شما رو لينك كردم. موفق باشيد

سایت نوید شاهد

به نام خدا با سلام و احترام؛ پایگاه اطلاع رسانی فرهنگی شاهد در جهت نیل به اهداف خود و ضرورت ارتباطات و پشتیبانی متقابل مراکز اطلاع رسانی و فرهنگی آمادگی خود را در جهت تبادل لینک و لوگو اعلام می دارد‍ در صورت تمایل به این امر پس از درج لینک: http://navideshahed.com با e-mail:hm59_2005@yahoo.comياyas.mirzaee@gmail.comما را مطلع فرمایید تا جهت قرار دادن لینک سایت یا وبلاگ شما در این سایت اقدام نماییم. تلفن تماس:88309288 پیشاپیش از حسن توجه شما تشکر می گردد. یکی از اعضا تحریریه پایگاه اطلاع رسانی شاهد میرزایی

سايت امام مهدي عج

با سلام و خسته نباشید به شما دوست عزیز و گرامی همزمان با نیمه شعبان، سایت امام مهدی با رویکردی متفاوت فعالیت خود را آغاز کرد. شما با عضویت در این سایت میتوانید از امکانات و خدمات ویژه سایت، استفاده کنید. با این تفاوت که مدیر در اینجا خود شما هستید. در حال حاضر قسمت کافه بلاگ راه اندازی شده که شما میتوانید با ثبت وبلاگ مهدوی خود در این قسمت به جمع عظیم وبلاگ نویسان مهدوی بپیوندید. امکان استفاده از دیگر قسمت های سایت به زودی برای شما عزیزان فعال خواهد شد. http://www.emammahdi.com

مركز فرهنگي شهيد آويني

ميلاد با سعادت عقيله العرب نائبه الزهرا پيامبر كربلا حضرت زينب كبري سلام الله عليها بر شما تبريك و تهنيت باد استفاده كرديم منتظر حضور سبز شما مي مانيم التماس دعا مركز فرهنگي شهيد آويني www.avini222.persianblog.ir janamhossein2000@yahoo.com

saleh

گفتم شبی به مهدی از تو نگاه خواهم گفتا که من هم از تو ترک گناه خواهم گفتم که روی ماهت از من چرا نهان است؟ گفتا که خود حجابی ور نه رخم عیان است

gomnam

سلام رفیق خدا قوت وب جالبی دارید خوشحال میشم تبادل لینک کنیم منتظر جواب تون هستم. یا علی

سرباز گمنام

من چه کردم یا نکردم کس نمی داند زدردم غم من هجر از تو بود بخشا گر اشتباه کردم

آشنا

سلام خواستم به این وسیله خدمت تمام مشتاقان حضرت حجت عج وسرکار خانمهای مریم ونرگس ایمانیان درود وخسته نباشید عرض کنم توفیق دایم شما را ازخداوند خواهانم از اشعارخود برایم مکاتبه فرماییدالتماس دعا