هفته بسج

30980_100_120.jpg

بسيج . محصول روح انتظار <?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

دوستان همان طور كه مي دونيم كه غيبت حضرت به علت آماده نبودن مردم است و يكي از دلايل غيبت . عدم امنيت حضرت مي باشد . بنابراين كساني كه روح انتظار بر آن ها حاكم است . با توجه به وجود دشمنان دشمنان قدرتمند و بسيار زيادي كه نسبت به حضرت وجود دارد . بايد خود را به قدري از لحاظ نظامي و دفاعي قوي كنندكه قادر به دفاع از مولايشان و حفظ جان ايشان باشندو از طرفي بتوانند پايگاه  مردمي و مورد نياز حضرت يعني جمهوري اسلامي ايران را در برابر توطئه ها و تهديد ها حفظ كنند. به طوري كه امنيت كشور و خانه فطرت گراها و مركز دوستداران وشيعيان حضرت حفظ شود تا آن ها بتوانند به وظايف تحصيل مقدمات ظهور بپردازندتا جهان رفته رفته با آن حضرت آشنا شود و تمناي حقيقي در ساير ملل نيز ايجاد شود و جهان براي ظهور مبارك ايشان آماده گردد. در اين جاست كه به ((بسيج )) به عنوان يك نيروي عظيم معنوي و نظامي نياز ضروري و غير قابل انكار پيدا مي كنيم.    

                                                                       b01.jpg

امام امت آن بسيجي بزرگ و پيرمدرسه عشق با عنا يت به اين كه جمهوري اسلامي را كشور امام زمان (عج) معرفي كردندو با عنايت به اين كه اين كشور. ماموريت الهي و تاريخي تهيه مقدمات ظهور را بر عهده دارد و نيز با توجه به كثرت و قدرت دشمنان اين كشور. با آن بينش عميق و الهي خود . در آغاز تشكيل نظام مقدس جمهوري اسلامي . دستور تشكيل بسيج را نيز صادر كردندو ديديم كه چگونه بسيج مستضعفين و عاشقان  در طول انقلاب كشور را در برابر انواع توطئه هاو تجاوزات نظامي سياسي و اقتصادي حفظ كرد و آن را بيمه نمود .مسلما اگر بسيج نبود چيزي به نام جمهوري اسلامي ايران يعني مركز منتظران و ياران حضرت و مركز مقدسه سازان ظهور وجود نداشت و الان نيز تا زمان ظهور بدون يك بسيج قدرتمند نمي توان كشور و امنيت و آرامش آن را تامين و حفظ كرد. بنابراين هركس كه به ميهن خود . دين خودو امام زمان (عج) علاقه مند است و از صميم قلب خواهان ظهور و فرج آقاست . نه تنها بايد خود يك بسيجي باشد . بلكه وظيفه دارد براي تقويت و رشد آن تلاش كند.

b02.jpg

  مقام معظم رهبري درباره پيوند بسيج با حضرت چنين مي فر مايند:

((بسيج به معني حضور و آمادگي در همان نقطه اي است كه اسلام و قرآن و امام زمان ارواحنافداه و اين انقلاب مقدس به آن نياز مند است .لذا پيوند ميان بسيجيان عزيز و حضرت ولي عصر ارواحنا فداه – مهدي موعود عزيز – يك پيوند نا گسستني و هميشگي است))

هيچ كس در اين مملكت وجود ندارد كه مديون بسيج نباشد . همه ما چه بخواهيم و چه نخواهيم . چه موافق وچه مخالف . چه دين دار و چه بي دين امنيت و آرامش خود را به خوصوص امنيت و آرامش فطري و معنوي خود را مديون فداكاري ها ي بسيج هستيم . بي جهت و مبالغه و تعارف نيست كه آن رهبرعظيم الهي و بنيانگذار مدرسه عشق خطاب به آنان چنين مي فر مايند:

((من دست يكايك شما پيشگامان رهايي را مي بوسم و مي دانم كه اگرمسوولين نظام اسلامي از شما غافل شوند. به آتش دوزخ الهي خواهند سوخت ))

 

 

بر گرفته از كتاب آشتي با امام زمان (عج).....نويسنده محمد شجاعي.....نشر محيي

/ 13 نظر / 41 بازدید
نمایش نظرات قبلی
Amin

هفته خودتون(هفته بسیج) مبارک.

soheil

باسلام . ضمن تبريک بمناسبت هفته بسيج به شما و همه دريادلان بسيجی از حضور پرمهرتان در سايت چشم انتظار بسيار سپاسگزارم . از اينکه ما را لايق دانستيد تا به ما لينک دهيد بسيار متشکرم . به زودی لينک سايت شما را در چشم انتظار قرار خواهم داد . موفق باشيد . التماس دعا . يامهدی ادرکنی

فاطمه

به نام حضرت دوست ... کسی می آید ... کسی می آید تا آواز مهتاب را به گوش همه ی فرشته ها برساند و همه ی زمینی ها را به میهمانی آسمان دعوت کند . کسی می آید تا مروارید گران بهای آزادی و آزادگی را از گل و لای و گرد و غبار اغراض و امراض پاک سازی کند . کسی می آید تا نگاه ها را بشوید ، چشم ها را به ملکوت ببرد ، قلب ها را به تپش حیات معنا وادارد و همه ی آلودگی ها را از ساحت عشق راستین بزداید . کسی می آید تا کاسه های نیاز ما را از الطاف و مهربانی های خویش سرشار کند . کسی می آید تا گل – زخم های آلاله را شفا بخشد و پیکره ی مجروح انسان معاصر را مداوا نماید و قلبش را التیام دهد . کسی می آید تا غبارهای کاهلی و کدورت و کاستی را از چهره های ما بزداید و شراب ناب و طهور معنویت و ایمان را در کام همگان بریزد . کسی می آید تا همه ی بندی های عالم ماده را برهاند و همه ی ناشادی ها و ناکامی ها را به شادمانی و کامیابی بدل سازد .... بزرگوار سلام ... امیدوارم در تمام مراحل زندگی به راستی منتظر و چشم به راه او باشیم .... به روزم و منتظر ... موید و مهدوی باشید ... در پناه حضرت دوست ....

محب ولايت

سلام عليکم ؛ خداوند در آسمان ملائک را دارد و بر زمين بسيجيان را . يا علی مدد

همسفر مهتاب

سلام و عرض ادب. گرچه هفته بسيج به پايان رسيده و من دير با اين وبلاگ آشنا شدم. اما همه روزها متعلق به بسيجيان بی نام و نشانی است که نشان را در بی نشانی يافتند. لذا به شما تبريک ميگويم. ممنونم که سرافراز کرديد. مهدی فاطمه (س) حافظ شما باشه انشالله . هميشه منتظر ديدار عاشقان مولايم هستم-التماس دعا

یه منتظر

سلام خسته نباشی دستت ممنون وبلاگ قشنگی داری به من هم سری بزن موفق باشی یا حق آقا جون....... مولای من........ گل نرگسم........ در كنار پنجره تنهائي خود نشسته ام ، منتظرچشم من شـکوفـه نرگس وجود توسـت كـه صبح فـردا گل خواهد كـرد ، و نسيم نرم وسبكبـال خبـر شكفتنـت را بـه جهـان مـژده خواهد داد، و عطر حضورت را در سراسر گيتي پراكنده خواهد كرد.

عليرضا بهادراني

سلام ولادت حضرت امام علی بن موسی الرضا را به شما تبريک ميگويم. علی علی

محسن نوروزی

با سلام جانم فدای رهبر

fati

سلام :) وبلاگ خیلی خوبی داری ;) اگه میخوای از وبلاگت کسب درآمد داشته باشی یه سر به این سایت بزن هر بازدید 120 ریال میده :O شمارشش خیلی خوبه حتما امتحان کن